DCD Publishing pořádá seminář „Cloud – ukládání, dostupnost a bezpečnost dat“

26.2.2014

DCD Publishing pořádá seminář „Cloud – ukládání, dostupnost a bezpečnost dat“ S příchodem jara nastává také období častých bezpečnostních konferencí a seminářů. Odborníci v oblasti počítačové bezpečnosti vybírají z široké nabídky akcí. Dnes chceme bezpečnostním specialistům doporučit účast na semináři DCD, který se koná ve středu 19. března 2014 v budově City Tower v Praze.

ASKON International je tradičním partnerem bezpečnostních konferencí a odborných seminářů pořádaných DCD.

Anotace semináře:
Víte, kde všude jsou a na jakých úložištích se nacházejí data vaší organizace? Jde „jen“ o strukturované databáze, nebo jsou tato data tvořena i fotografiemi a videi? Víte, jak narůstá jejich kapacita? Jaké je omezení velikosti vaší firemní poštovní schránky? Jsou kritická data vaší organizace na zrcadlených diskových polích s průběžnými zálohami, nebo se „točí“ na jediném, (samozřejmě dostatečně) velkém disku? Nebylo by lepší je mít uloženo tam, kde jsou na to zařízeni, s možností požadované změny kapacity prakticky na kliknutí, a s patřičnou garancí u poskytovatele v cloudu, včetně jejich právní ochrany?
Takové otázky si budou pokládat a odpovědi na ně se pokusí najít přednášející na semináři „Cloud – ukládání, dostupnost a bezpečnost dat“.

V rámci programu semináře vystoupí se svou přednáškou "Management autentizačních prostředků v cloudu" pan Roland Hamann, Regional Director CEE (OpenTrust).
Anotace přednášky:
Většina veřejného i korporátního sektoru již poznala klady Public Key Infrastucture (PKI) a managementu karet (CMS). Jak se s tím vypořádat v cloudu? Jsou osobní údaje a jejich správa v cloudu bezpečné?

Těšíme se na návštěvníky našeho prezentačního stánku, kterým představíme portfolio bezpečnostních řešení společností OpenTrust a SafeNet.

Zveme všechny zájemce k účasti na této zajímavé akci, která se koná ve středu 19. března 2014 v nejvyšší pražské budově City Tower, 27. patro, Hvězdova 17165/2b, Praha 4 (parkování v sousedním objektu Arkády, doprava MHD metrem C na stanici Pankrác).

Podrobnější informace, agendu semináře a propozice naleznete ZDE
 


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Použití obsahu těchto webových stránek je podmíněno souhlasem společnosti ASKON International.