Jak zjednodušit licencování?

29.6.2012

Blíže vám představíme 5 hlavních nástrojů, které mohou ulehčit práci s licencováním.

SafeNet Sentinel Customer Community nabízí obrovské množství zdrojů, včetně produktů ke stažení a dokumentace. Nejnovější verze dokumentů jsou zveřejňovány bez odkladů, k dipozici jsou také další zdroje jako například white papers, případové studie a letáky.

Máte technické dotazy nebo zkoumáte, zda je řešení možné dále vylepšit? Mimo kontaktu na technickou podporu ASKON (na tel. +420 222 742 479 nebo tech@askon.cz) můžete navštívit Sentinel Customer Discussion Forum a najít svou odpověď. Ať už prostřednictvím předchozího příspěvku nebo zasláním přímého dotazu se vám budou věnovat přímo technici SafeNetu.


Jako další technická podpora nebo jako námět mohou sloužit videa na TechTubes Playlist. Krátká videa vám poskytnou přesné informace a postupy krok za krokem.
 
Potřebujete ještě více informací? Spojte se s techniky SafeNetu přes Twitter na @SafeNetSentinel a dostaňte okamžité odpovědi. Také se můžete připojit k ostatním zákazníkům SafeNetu na Sentinel Customers LinkedIn Group a sdílet svoje zkušenosti a poznatky.


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

Použití obsahu těchto webových stránek je podmíněno souhlasem společnosti ASKON International.