Ocenění řešení SafeNet Trusted Access od společnosti Thales

6.10.2021

Společnost Thales byla ve zprávě IDC MarketScape zařazena mezi lídry v řešeních pokročilého ověření totožnosti pro ochranu identity

Společnost Thales byla v nové zprávě IDC MarketScape zařazena mezi lídry v oblasti pokročilého ověření totožnosti pro ochranu identity. Zpráva s názvem „IDC MarketScape: Celosvětové hodnocení dodavatelů pokročilého ověření totožnosti pro ochranu identity 2021“ je kvantitativním a kvalitativním posouzením společností, které nabízejí bezpečnostní software pro pokročilou ochranu totožnosti na celém světě, na základě jejich tržeb, technologií, koncových bodů a dotazovaných zákazníků používajících tyto technologie v roce 2020.

IDC ocenila společnost Thales za její schopnost nabídnout řadu produktů pro digitální a fyzické zabezpečení prostřednictvím svých tří obchodních jednotek zaměřujících se na nové možnosti v segmentech zaměstnanců, B2C a B2G. Kromě toho zpráva IDC MarketScape zdůraznila nabídku unikátních funkcí společnosti Thales pro velké společnosti a její schopnost podpory každé formy technologie ověření totožnosti dostupné na trhu.

Řešení SafeNet Trusted Access od společnosti Thales zjednodušuje uživatelům přístup ke cloudovým službám, zefektivňuje ověření totožnosti a řízení přístupu a přispívá k eliminování problémů, se kterými se potýkají firmy a koncoví uživatelé při používání hesel.

„Řešení více faktorového ověření totožnosti, která pomáhají ukončit chaos a nastolit pořádek, jsou dostupná od jednoduchých forem až po mimořádně komplexní varianty,“ říká programový ředitel výzkumu kybernetické bezpečnosti v IDC Jay Bretzmann„Uživatelé nyní řeší otázku, jak nakoupit dostatek funkcí, aniž by si zároveň uzavřeli cestu ke skutečně bezheslové budoucnosti doplňující síťové prostředí s nulovou důvěrou. Řešení od společnosti Thales se zdá být dobrou volbou v případě, když společnost potřebuje podporu pro širokou řadu zařízení pro ověření totožnosti, včetně pokročilé biometriky a stále sofistikovanějších poznatků opírajících se o umělou inteligenci a kontextových uživatelských poznatků.

„S novými pracovními návyky a rostoucí potřebou řešit metody více faktorové autentizace v případě všech typů uživatelů si velké společnosti konečně uvědomují, že jedno řešení vhodné pro všechny způsoby ověření totožnosti není tím správným přístupem. Kombinací různých moderních metod ověření totožnosti uživatelů, jako součásti komplexního přístupu k řízení přístupu, společnost Thales firmám usnadňuje rozšíření způsobů ověření totožnosti přesně podle jejich potřeb,“ uvádí viceprezident společnosti Thales pro metody řízení přístupu Francois Lasnier„Informaci o tom, že nás společnost IDC zařadila mezi lídry v segmentu pokročilého ověření totožnosti pro ochranu identity, jsme přijali s velkou radostí. Toto uznání ukazuje na silné postavení společnosti Thales na trhu a naše odhodlání i nadále plnit stále náročnější požadavky našich zákazníků na komplexní přístup k zabezpečení přístupu.

Společnost Thales byla zařazena do kategorie lídrů na základě širokého spektra produktů pokrývajících fyzický i digitální prostor nabízených její divizí identity a zabezpečení v digitálním prostoru. Tato divize zahrnuje obchodní jednotky zabývající se ochranou cloudů, licencováním a bankovními a platebními službami.

Výtah zprávy si můžete stáhnout klepnutím na tento odkaz: IDC MarketScape: Celosvětové hodnocení dodavatelů pokročilého ověření totožnosti pro ochranu identity 2021.

Pro více informací kontaktujte prosím našeho specialistu – Tomáše Jilíka na tomas.jilik@thalesgroup.com.

O IDC MarketScape:

Model hodnocení dodavatelů IDC MarketScape byl vytvořen tak, aby podával obrázek o konkurenceschopnosti dodavatelů ICT (informačních a komunikačních technologií) na konkrétním trhu. Metodika výzkumu využívá rigorózní scóringové modely opírající se o kvalitativní a kvantitativní kritéria. Výsledkem toho je jednoduché grafické znázornění postavení každého dodavatele na příslušném trhu. IDC MarketScape poskytuje jasnou představu o tom, jaké nabídky výrobků a služeb, funkce a strategie, a aktuální a budoucí faktory úspěchu na trhu má smyslu u dodavatelů z oblasti IT a telekomunikací smysl porovnávat. Tento přístup také nabízí zákazníkům, kteří kupují technologie, 360stupňové hodnocení silných a slabých stránek současných a budoucích dodavatelů.


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023

Použití obsahu těchto webových stránek je podmíněno souhlasem společnosti ASKON International.