PREVENTISTA.SK - představujeme

1.4.2014

PREVENTISTA.SK - představujeme V roce 2013 vznikl na Slovensku zajímavý a užitečný projekt Preventista.sk. Jedním z duchovních otců byl jednatel společnosti Info consult s.r.o., našeho dlouholetého partnera na Slovensku. Podpora tohoto projektu ze strany ASKONu je proto logická.

Společnosť Info consult, s.r.o. v rámci svého několikaletého Programu podpory prevence IT kriminality a snižování rizik spojených s využíváním informačních technologií ve spolupráci s řadou partnerů oficiálně spustila portál Preventista.sk v srpnu 2013.

Tento projekt vznikl se záměrem šíření základních myšlenek prevence IT kriminality a informační bezpečnosti. Jeho záměrem je poskytnout platformu pro výměnu zkušeností s praktickou realizací preventivního působení na všech úrovních společenského života.
Je k dispozici učitelům, preventistům věnujícím se na školách prevenci, odborným pracovníkům, ale i široké veřejnosti, mládeži, rodičům, manažerům – jednoducše každému. Na jeho obsahu se podílí lidé s mhohaletými zkušenostmi v oblasti prevence kriminality, řízení bezpečnosti, edukace a evangelizace problematiky bezpečnosti digitálního světa.


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Použití obsahu těchto webových stránek je podmíněno souhlasem společnosti ASKON International.