ASKON se stal distributorem SafeNet pro Českou republiku

19.7.2013

ASKON se stal distributorem SafeNet pro Českou republiku SafeNet, Inc.,oznámil, že společnost ASKON INTERNATIONAL s.r.o. se od července 2013 stala distributorem Enterprise produktů a řešení SafeNet pro území České republiky

ASKON spolupracuje se společností SafeNet déle než 20 let. V roce 1993 se stal distributorem Right Management produktů SafeNet pro území České republiky a Slovenska. Dodávané nástroje pro zabezpečení aplikací před nelegálním používáním (hardwarové klíče Sentinel a HASP) během posledních dvou desítek let ochránily programy stovek vývojářských firem v Česku i na Slovensku. Od konce devadesátých let ASKON postupně rozšiřoval svou nabídku bezpečnostních řešení také o Enterprise produkty (hardwarové tokeny pro dvoufaktorovou autentizaci, HSM, šifrování souborů a databází, tokenizace, zabezpečení cloudových úložišť, šifrování a správa virtuálních strojů či silná autentizace poskytovaná jako služba).

 
Změna statutu firmy ASKON z Gold Partnera na autorizovaného distributora SafeNet Enterprise produktů pro Českou republiku je logickým završením mnohaleté aktivity ASKONu na českém trhu bezpečnostních řešení.
 
„Naši partneři, kterým jsme dosud pomáhali s řešením bezpečnostních požadavků v různých projektech, jsou zvyklí na stabilní úroveň služeb, před i poprodejní podporu produktů SafeNet z naší strany. Pozice distributora nám zajistí přímý přístup ke zdrojům výrobce. Díky tomu budeme schopni posunout úroveň poskytovaného servisu partnerům na ještě vyšší úroveň. Naším hlavním cílem v nejbližším období bude další rozšíření sítě implementačních partnerů,“ řekl Martin Jelínek, jednatel společnosti ASKON.


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Použití obsahu těchto webových stránek je podmíněno souhlasem společnosti ASKON International.