DPoD - cloudové řešení pro správu a bezpečné ukládání kryptografických klíčů

15.7.2019

Jsme rádi, že vám můžeme představit cloudové řešení pro správu a bezpečné ukládání kryptografických klíčů, společnosti Thales.

Platforma Data Protection On Demand (DPoD) je cloudové řešení, které v podobě online marketplace nabízí možnost využívat HSM jako cloudové služby. Vaše organizace tak může bezpečně uložit a spravovat šifrovací klíče a certifikáty od PKI infrastruktury, či využít cloudové HSM pro uložení klíčů od šifrované databáze. Je běžnou praxí, že se šifrovací klíče od databáze ukládají do softwarového úložiště databázového serveru a jsou tedy vystaveny většímu riziku zcizení, než když jsou bezpečně uloženy v hardwaru HSM modulu, ze kterého exportovat nejdou.  Nespornou výhodou jsou nižší náklady na provoz, jednoduchá implementace. DPOD platforma vyhovuje standardům FIPS 140-2 level 3 a splňuje náročné požadavky dle norem ISO, 9001, 14001, 27001, 27015 (Bank), 27018 (GDPR).
Rychlost 100 operací za vteřinu je dostačující pro většinu organizací, nicméně je možné DPOD dále škálovat a rozšiřovat podle požadavků organizace.
 

 RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Použití obsahu těchto webových stránek je podmíněno souhlasem společnosti ASKON International.