SafeNet Trusted Access (STA)

20.5.2019

Společnost Thales představuje cloudovou platformu pro autentizaci SafeNet Trusted Access (STA). STA je přímým nástupcem cloudové autentizační platformy SafeNet Authentication Service, který nadále obohacuje o možnost řízení přístupů ke cloudovým aplikacím, portálům a dalším službám, které využívají RADIUS či SAML 2.0 protokol.

STA dále umožňuje Smart SSO – Smart Single Sign On. Smart SSO umožňuje přihlášení do všech služeb za pomoci pouze jediné digitální identitiy. Nezbytností je také možnost upravit bezpečnostní politiky tak, že dokáží filtrovat přístup k aplikacím na základě geografické lokace, časového pásma, nebo typu autentizace. V případě přístupu ke kritickým zdrojům, které vyžadují vyšší stupeň zabezpečení, je možné vynutit přihlášení nejen jednorázovým OTP heslem na bázi SMS tokenu, SW tokenu, HW tokenu, ale například použití ještě PINu, nebo doménového hesla. STA nabízí širokou škálu autentizačních prostředků, od SW tokenů v mobilních zařízeních, nebo počítačových stanicích, po hardwarové tokeny, které si jednoduše připnete na klíče.
Nechybí zde podpora autentizačních prostředků třetích stran jako je Google Authenticator. STA se pyšní velkým množstvím integrací od největších poskytovatelů VPN klientů, po cloudové služby jako jsou Office365, SalesForce, WordPress atd.


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Použití obsahu těchto webových stránek je podmíněno souhlasem společnosti ASKON International.